SBFL.

CZAPKI & SZALIKI – ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 21.12 REALIZOWANE BĘDĄ OD 27.12 // SWETRY – ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 20.12 REALIZOWANE BĘDĄ OD 03.01

O NAS

Marka SBFL . powstała z potrzeby stworzenia miejsca, w którym wszyscy możecie czuć się mile widziani a jednocześnie mieć pewność, że produkty, które u nas znajdziecie produkowane są z certyfikowanych materiałów organicznych i recyklingowanych.  

To przestrzeń, w ramach której chcemy tworzyć elementy ubioru zgodne z wartościami najważniejszymi dla nas: nieograniczoną wolnością i całkowitą równością.  

Czapki SBFL są uniseksowe – nasze produkty, niezależnie od ich koloru czy modelu, może nosić każdy. Bez ograniczeń. Dobierajcie je wedle uznania i śmiało mieszajcie z innymi kolorami. Dopasujcie je do swoich potrzeb, stanu ducha czy stylu, który danego dnia najlepiej oddaje Waszą osobowość.

To produkty, które pasują na każdą głowę – czy to dużą, czy małą. Każdy model został stworzony tak, by wszystkie elementy składowe wzajemnie się dopełniały – dając poczucie totalnej swobody i komfortu. Moda powinna sprawiać przyjemność, a nie przyprawiać o ból głowy (dosłownie i w przenośni).  

W projektach, w których nie udało nam się znaleźć kompromisu między małym a dużym rozmiarem, postanowiliśmy wprowadzić dwie rozmiarówki (xs/s oraz m/l). 

Ach, i wszędzie tam, gdzie będziemy się do Was bezpośrednio zwracać (np. na  naszych kanałach społecznościowych), będziemy używać języka neutralnego płciowo, czyli końcówki zastąpimy symbolem „*”

Powiadomienie o dostępności Powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny